Tyget är tillverkat av 80% återvunnen polyamid och 20% elastan, med hög motståndskraft mot sol, salt, klor och solkräm. Det har även anti-pilling-egenskaper, vilket ger extra mjukhet, täckning, hållbarhet och en supermjuk känsla. Ytterligare detaljer finns på en speciell etikett fäst vid plagget.
Specifikationer
Stäng
Mått & egenskaper
Venus bikinitrosa medelhög - green
809 kr
Kampanj!
Kampanjvara
Kampanj:
Antal:
0
- Beskrivning
-
Venus Halter-bikinin är perfekt för alla, särskilt om du söker extra stöd för bysten. Denna fantastiska gröna bikini har Venus vågformade detaljer längs urringningen och kanterna på bikinitrosorna. Överdelen har uttagbar vaddering och knyts i nacken och ryggen. Bikinitrosorna sitter något högre och ger medel till full täckning baktill. Avslutad med Kaandas signaturdetalj, love knot, i guld.
Tyget är tillverkat av 80% återvunnen polyamid och 20% elastan, med hög motståndskraft mot sol, salt, klor och solkräm. Det har även anti-pilling-egenskaper, vilket ger extra mjukhet, täckning, hållbarhet och en supermjuk känsla. Ytterligare detaljer finns på en speciell etikett fäst vid plagget.Produktens artikelnummer: CLKBL3-MSC215-GREENProduktens EAN-kod: - Kontakta oss
-
Ring, maila eller besök oss i Höllviken!
Sommarboden i Höllviken AB
Falsterbovägen 76
236 51 HöllvikenRing oss: 040-45 01 11
Våra öppettider
Butiken i Höllviken har öppet året-runt
Måndag - fredag: 10-18
Lördag: 10-16
Söndag: 11-16 - Varumärke: KAANDA Beach Life
- Recensioner
-
Den här produkten har inga recensioner.